Események

-December 6. Mikulás
-December 19. Karácsonyi ünnep
-December 21. Nevelés nélküli munkanap

 

Óvodánk alapítványa

 Kérjük támogassa óvodánk alapítványát adója 1%-ával

Adószám:

18488003-1-07
GYONGYVIRAG OVODA

 

Farsang napja eljött már..

p2110421

Gyöngyvirág Óvodánkban a télutó ráhangoló kreatív hét lezárásaként két napos farsangolással „űztük el a telet”. Kisgyermekeink és a felnőttek csodálatos maskara-kavalkáddal, énekes-zenés percekkel örvendeztették meg egymást és a reggeli órákban még a szülőket is.

Télbúcsúztató ünnepi napjaink hangulatát a Rostási konyha finom falatjai és jellegzetes farsangi fánkja fokozta.

Magyar néphagyományunkat éltetve csörgő-zörgő-csattogó szerkezetekkel riasztottuk el a hidegidőt és kiszebábot égetve mondogattuk:"Jerj jerj kikelet, seprűzd ki a hideget, engedd be a meleget, dideregtünk eleget…”    Halmai Tamásné óvodaigazgató

Képek